NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo kujawsko-pomorskie - powiat inowrocławski - gmina Kruszwica - Gocanowo


gmina Kruszwica

Wieś w gminie Kruszwica, powiat inowrocławski. Położona na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia nad jeziorem Gocanowskim,
5 km na południe od Kruszwicy, 1 km na zachód od jez. Gopło. Pałac nad jeziorem wpisany do rejestru zabytków. Dojazd drogą krajową nr  62    Radziejów - Kruszwica.

powiat inowrocławski


kujawsko-pomorskie

 


PAŁAC w GOCANOWIE

Gocanowo 29; 88-153 Kruszwica
tel.
605 83 11 83, 697 88 33 95

palac.gocanowo@onet.pl    www.palacwgocanowie.pl

Oferujemy Państwu noclegi w zabytkowym Pałacu z dostępem do jeziora i pięknie zagospodarowanym parkiem.  Zapraszamy do komfortowo urządzonych pokoi 1- ,2- ,3- i 4- osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, TV-sat, na terenie obiektu bezprzewodowy internet.
Największym atutem pobytu w Gocanowie jest doskonała
i wykwintna kuchnia oparta na najlepszych regionalnych recepturach. Przygotowaliśmy bogate menu złożone z dań na zimno i na ciepło, na każdą okazję i dla każdego podniebienia. Średnia cena obiadu dwu-daniowego - 25,00 zł .

Restauracja składa się z trzech sal: głównej-restauracyjnej i dwóch sal bankietowych dla: 120 osób , 70 osób i 20 osób oraz sala bankietowa dla 350 osób wraz z balową na 150 osób.
Oferta dla klientów indywidualnych - to: wesela, przyjęcia z okazji chrzcin, komunii, stypy, studniówki, imieniny , urodziny , rocznice, wszelkie inne imprezy okolicznościowe/
Oferta dla firm -to: konferencje i szkolenia po cenach bardzo konkurencyjnych (u nas nie płaci się za wynajem sali, a tylko za zaserwowane posiłki czy przekąski), imprezy integracyjne, biesiady, bankiety, przyjęcia okolicznościowe.
Serwujemy najwyższej jakości potrawy i wyszukane smaczne dania, dobrane odpowiednio do charakteru imprezy i gustów kulinarnych klienta. Czekają na Państwa liczne atrakcje jak np.: fontanna z czekolady, stół wiejski, własne nagłośnienie, wykorzystanie części parku do wyłącznej dyspozycji zaproszonych gości.

 

 

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015