NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com


Jasło

województwo podkarpackie - powiat jasielski  Jasło

 

Miasto powiatowe, położone w Kotlinie Jasielskiej, w dolinie rzek; Wisłok, Jasiołka i Ropczyca. Historia sięga XI w., 1366 prawa miejskie. Miejsce początków przemysłu naftowego, pomnik Ignacego Łukasiewicza, XV- wieczny kościół parafialny, Grób Nieznanego Żołnierza, park miejski, pomnik Grunwaldu, Muzeum Regionalne.


powiat jasielski

woj. podkarpackie

   

GROSAR - Motel
stacja paliw

POD GOLESZEM
Zajazd
     


jaslo@grosar.pl


ul. Bieszczadzka; 38-200 Jasło
tel./fax 13 445 82 58

www.grosar.pl/naszestacje/jaslo.htm

to prężna nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją paliw w swoich stacjach benzynowych na terenie Podkarpacia i Małopolski.

W Jaśle mieścimy się przy ul. Bieszczadzkiej - to stacja, sklep, kantor, bar i motelik. Wszystko czynne 24 godziny na dobę.
Na całym terenie stacji - bezprzewodowy dostęp do internetu.
Tu nie tylko można zatankować każdy rodzaj paliwa, ale także można w naszym sklepie spożywczo - przemysłowym, zaopatrzyć się w niezbędne produkty do dalekiej podróży, napoje, prasę oraz wszelkiego typu akcesoria i kosmetyki samochodowe. Na miejscu znajduje się także kolektura Totalizatora Sportowego.
24 godziny czynny jest BAR serwujący dania główne, przekąski, desery i napoje.
W głębi posesji, w oddaleniu od dystrybutorów i ruchu samochodowego oferujemy noclegi w naszym eleganckim moteliku.
Noclegi można zamawiać razem z żywieniem na miejscu -
w naszym barze. Pokoje 2 osobowe z łazienkami i telewizorami zapewniają spokojny wypoczynek i komfort dla podróżnych pokonujących dalekie trasy. Dla gości motelu dostępny taras z piękną panoramą okolic Jasła.

Korzystając z usług firmy  możesz otrzymać cenne nagrody, zbierając punkty w nieustającym konkursie dla naszych klientów. Tankowanie, zakupy, nocleg czy korzystanie z myjni to dodatkowe punkty. Od szamponu do karoserii, po aparat cyfrowy, telewizor czy nawet nowy samochód.

 

Zajazd POD GOLESZEM
Usługi Hotelarskie - Dorota Madejczyk
ul. Krakowska 112; 38-200 Jasło
tel. 13 445 70 87,  608 732 602

www.zajazdgolesz.com.pl


 

Zajazd POD GOLESZEM to piękny hotel, doskonale usytuowany przy trasie wylotowej z Jasła w kierunku Krosna.
Na naszych Gości czeka 10 pokoi 1-, 2- i 3 osobowych z łazienkami, telewizorami. Na miejscu restauracja czynna od 700 do 2200 z dużym wyborem dań, przekąsek, deserów i napojów. Goście hotelowi mogą zamówić pełne całodzienne wyżywienie, albo wybrane posiłki.
ZAJAZD nasz organizuje wszelkiego typu imprezy integracyjne, imprezy rodzinne (wesela) i okolicznościowe, dostosowując się do wymagań naszych klientów. Obok ZAJAZDU znajduje się piękny ogród z placem zabaw dla dzieci, zadaszoną altaną, grillem. Jest tu także ogród skalny z ciekawą roślinnością i alejkami do romantycznych spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

   

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015