NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo wielkopolskie - powiat wągrowiecki - gmina Wągrowiec


gmina

Wągrowiec

Kamienica

Wieś w gminie Wągrowiec, powiat wągrowiecki. Położona na południowym brzegu jez. Kaliszańskiego, 10 km na północny zachód od Wągrowca (droga gminna przez Bartodzieje).
Dojazd: 5 na zachód od drogi wojewódzkiej nr  190  Wągrowiec - Margonin, oraz 10 km na wschód od Budzynia (droga krajowa nr  11  ).
Czyste jezioro, doskonałe warunki dla żeglarzy. W sierpniu organizowane są tu festyny latawcowe.

powiat
wągrowiecki


wielkopolskie

 
 

Ośrodek Wypoczynkowy
Kamienica 11; 62-100 Wągrowiec
tel.  601 438 242

biuro@ow-oaza.com.pl    www.ow-oaza.com.pl

Ośrodek Wypoczynkowy OAZA to luksusowy wypoczynek nad jeziorem Kaliszańskim, za umiarkowaną cenę. Oferujemy pobyt w wygodnych, w pełni wyposażonych domkach murowanych lub drewnianych, które usytuowane są w odległości 20 metrów od jeziora. Nieopodal ośrodka znajduje się piękny las będący idealnym miejscem do spacerów.
Jezioro Kaliszańskie znane jest z doskonałych warunków do żeglarstwa i windsurfingu. Posiada ono pierwszą klasę czystości, a jego szerokie i płytkie brzegi zapewniają bezpieczne warunki do kąpieli dla najmłodszych.
Raj dla wędkarzy - jezioro zapewnia bardzo dobre warunki do łowienia ryb. Amatorów grzybów na pewno ucieszy bogactwo pobliskich lasów.

Aby uprzyjemnić Państwu pobyt w naszym ośrodku, przygotowaliśmy kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej. Do dyspozycji Państwa również: stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i miejsce na ognisko. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów.
Istnieje możliwość przyjęcia grupy 70 osobowej.

Serdecznie Zapraszamy.

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015