województwo pomorskie - powiat pucki - gmina Krokowa


gmina Krokowa

Karwieńskie Błoto I

Wieś kaszubska (sołecka) w gminie Krokowa, powiat pucki. Położona 2,5 km na południowy zachód od Karwi pry drodze wojewódzkiej nr  215  Karwia - Sulice. W skład sołectwa wchodzi miejscowość Sławoszynko.

 

powiat pucki
pomorskie

 

 

Pokoje Gościnne LISS
Iwona i Andrzej Liss
 ul. Zielona 3, Karwieńskie Błota I; 84-105 Karwia
tel. 58 77 42 555, kom. 609 562 423

lissandrzej@wp.pl      www.lisskarwia.pl


szczegóły pod zdjęciami

Zapraszamy Państwa na wypoczynek, do miejscowości nadmorskiej, która ma jedną z najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Nasz obiekt znajduje się niedaleko Karwi, Dębek, Władysławowa.
Do dyspozycji gości w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, TV, WI-FI, dwie kuchnie ogólnodostępne, rowery. Na terenie naszego ogrodu znajdują się dwie altanki, miejsca do wypoczynku, leżaczki do opalania, darmowy parking. Można się tutaj zrelaksować, posiedzieć przy grillu, odpocząć w ciszy otaczającej nas zieleni. Serdecznie zapraszamy.

      

 

 

 

Szanowni Państwo!

W związku z zakończeniem działalności (emerytura, stan zdrowia) i zamknięciem firmy LEWMARK portal 123noclegi.info - zostanie w najbliższym czasie prawdopodobnie zlikwidowany. Nie są przyjmowane żadne płatności (od 2016 roku zawieszenie działalności), ani nie są wystawiane żadne faktury. Wszelka korespondencja dotycząca jakiegokolwiek obrotu w zakresie sprzedaży i zakupu - towarów i usług, jest od 2016 roku całkowicie bezprzedmiotowa.

 

Wszyscy klienci korzystający z usług stron www.123noclegi.info  www.123noclegi.pl oraz www.gdzie-nocleg.pl będą mieli swoje wizytówki reklamowe (kiedyś płatne i bezpłatne) nadal widoczne w sieci, ale tylko do czasu na jaki zostały opłacone domeny i serwery.

Rozważamy możliwości zachowania dla dawnych i zaprzyjaźnionych klientów portalu www.wiejskie-wakacje.pl  Portal ten wymaga dostosowania do aktualnych wymogów, czyli przerobienia wszystkich stron na  responsywne tj. widoczne na telefonach, smartfonach, tabletach i laptopach. Dotychczasowe wizytówki reklamowe obecne np. na stronach miejscowości wybitnie wczasowo-rekreacyjnych jak np. Busko-Zdrój i in. , będą mogły być przeniesione na strony www.wiejskie-wakacje.pl o ile starczy sił i środków.

 

We wszelkich sprawach dotyczących przeniesienia własności wykupionych domen i ewentualnie kontynuacji bezpłatnej współpracy proszę o kontakt na dotychczasowy adres mailowy 123noclegi@gmail.com

lub telefon 888 333 625
 

Serdecznie pozdrawiam

Marek Lewandowski