NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com

 

 

 

N
O
C
L
E
G
I
 

 

 

N
O
C
L
E
G
I
 

Prawa klienta - czyli REGULAMIN

1. Każdy ma prawo do rzetelnej, prawdziwej i aktualnej informacji. Prowadzenie usług o charakterze hotelarskim to nie tylko zapewnienie wygodnego pobytu, noclegu, warunków sanitarnych, czy odpowiedniej atmosfery dla odwiedzających nas turystów i gości. To także wszelkie działania podejmowane dla zachęcenia naszych potencjalnych klientów do odwiedzenia naszych obiektów, pozostania na dłuższy pobyt, a także zachęta do ponownych odwiedzin z rodziną, przyjaciółmi...

2. Dobra informacja o naszym obiekcie, pokojach, to powszechnie dostępna wiedza o możliwościach wypoczynku, dojazdu, o atrakcjach na miejscu i w okolicy, wyposażeniu, proponowanych cenach.

3. Portale nasze: www.gdzie-nocleg.pl oraz www.123noclegi.info  i www.123noclegi.com  (portale lustrzane)  i www.123noclegi.pl mają służyć Państwu jako tania i rzetelna reklama oferowanych usług. Reklama ta często jest bardziej skuteczna i częściej odwiedzana jak nawet najpiękniej opracowane strony własne. Ważne jest aby Państwa obiekt był prezentowany przez odpowiednie portale informacyjne (o wysokiej pozycji we wszelkiego rodzaju rankingach i wyszukiwarkach) ponieważ najlepsze działania promocyjne, czy najlepsze firmy pozycjonujące strony pojedynczego hotelu, pensjonatu nie zapewnią Państwa stronom odpowiedniej odwiedzalności. Logicznym jest, że tylko kilka obiektów może zajmować pierwsze miejsca w wyszukiwarkach, wobec milionów stron poświęconych turystyce.

4. Prawem każdego oferującego noclegi jest zapewnienie opłacalności prowadzonego przedsięwzięcia - dlatego też trzeba podejmować wszelkie działania, aby każdy potencjalny klient mógł szybko odnaleźć naszą ofertę.

5. Niskie ceny, szybka i rzeczowa informacja - bogato ilustrowana, to droga do sukcesu.
Tylko w naszych portalach - prawem klienta - jest posiadanie reklamy raz opłaconej, a "wieczyście" utrzymywanej, także możliwość negocjacji cen. przy większych projektach.

6. Każdy oferujący noclegi ma prawo do dowolnego wyboru reklamy właściwej dla jego oferty, do całorocznej zmiany wszystkich elementów reklamy (dane adresowe, telefony, e-mail) zmiany opisu, a także wymiany zdjęć w ramach jednej opłaty rocznej.

7. Na żądanie dojeżdżamy do Państwa, celem wykonania odpowiednich zdjęć reklamowych.

8. Każdy reklamujący się w naszych portalach otrzymuje fakturę VAT za opłaconą usługę, a jeśli nie jest podatnikiem VAT - otrzymuje rachunek.

9. Aby unikać zbędnej biurokracji, za zawarcie umowy wiążącej obie strony uważamy wyrażenie woli zamieszczenia reklamy; telefonicznie, ustnie czy poprzez pocztę elektroniczną.

10. Reklama zamieszczona na naszych portalach na okres roczny będzie automatycznie przedłużana na okres następny o ile reklamodawca nie powiadomi o ewentualnej rezygnacji.

11. Reklamujący się w którymkolwiek z portali www.gdzie-nocleg.pl, www.123noclegi.info (www.123noclegi.com) ma prawo do zamieszczenia identycznej reklamy w portalu kolejnym - bezpłatnie.

12. Każdy reklamujący się w naszych portalach za zachęcenie 1 właściciela obiektu hotelarskiego do reklamy w naszym portalu otrzymuje 50 % zniżki na rok następny, za skuteczne polecenie nam 2 klientów, otrzymuje prawo do rocznej reklamy (uprzednio opłaconej) - bezpłatnie - na kolejny rok.

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015