NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo mazowieckie - powiat łosicki - gmina Sarnaki - Sarnaki


gmina Sarnaki

Wieś, siedziba gminy w powiecie łosickim. Ok 1200 mieszkańców, niegdyś miasteczko, prawa miejskie od 1754 do 1869 r.  Zabytkowy kościół z 1816 roku z XVII w. organami. Dwór Podczaskich z XIX w. Cztery cmentarze w tym żydowski.

Miejscowości gminy Sarnaki: Binduga, Bonin, Bonin-Ogródki, Borsuki, Bużka, Chlebczyn, Chybów, Franopol, Grzybów, Hołowczyce-Kolonia, Horoszki Duże, Horoszki Małe, Klepaczew, Klimczyce, Klimczyce-Kolonia, Kózki, Mierzwice-Kolonia, Nowe Hołowczyce, Nowe Litewniki, Nowe Mierzwice, Płosków, Płosków-Kolonia, Raczki, Rozwadów, Rzewuszki, Sarnaki, Serpelice, Stare Litewniki, Stare Mierzwice, Terlików, Zabuże.

powiat łosicki


mazowieckie

 

W RAJU

Gospodarstwo Ekoturystyczne
Barbara i Robert Zawistowscy

ul. Spokojna 2; 08-220 Sarnaki
tel.
502 769 451, 508 359 085; tel./fax 83 359 92 54

basiarobert@wp.pl   www.ekoturystykawraju.republika.pl

Zapraszamy na pobyt tygodniowy

http://www.123noclegi.info/raj.html


 Oferujemy Państwu wypoczynek w Ekologicznym Gospodarstwie, położonym na uboczu miasteczka, z dala od miejskiego ruchu.
Czeka na Państwa całkowicie samodzielny, niekrępujący domek (osobna posesja), który posiada 4 pokoje: jeden 2- osobowy, jeden trzyosobowy i dwa czteroosobowe. Dom znajduje się wśród jabłoni 4 hektarowego sadu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi na bezpieczny i spokojny pobyt. Na miejscu nie tylko zdrowa żywność, ale możliwość poznania wszystkich zwierząt gospodarstwa wiejskiego. Uczestniczymy w pracach Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia z naszych produktów (np. śniadania i obiadokolacje). Na miejscu kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, naczynia sztućce, kuchnia zwykła i mikrofalowa) do samodzielnego przygotowania posiłków.
W głębi sadu w osobnym drewnianym budyneczku czekają na Państwa dodatkowe ATRAKCJE: sauna, solarium z prysznicami, sauna mokra (parowa) z możliwością stosowania aromaterapii.

W pobliżu gęste lasy (Nadleśnictwo Sarnaki) - raj dla grzybiarzy, blisko do Bugu (wędkarze). Na miejscu samochód do przewozu 9 osób możliwość zorganizowania wycieczki (np. Janów Podlaski, dowozu osób itp. Zapraszamy grupy zorganizowane jak i osoby preferujące turystykę rodzinną. Zdrowo, smacznie, wygodnie, spokojnie
i u życzliwych, przyjaznych gospodarzy.
       

 

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015