NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com


Sopot

województwo pomorskie - Sopot  

Miasto powiatowe, uzdrowisko i kąpielisko. Położone pomiędzy Gdynią, a Gdańskiem, nad zatoką Gdańską. Historia sięga VIII w. letnisko już w XVI w., od 1823 zakład kąpieli ciepłych - początki uzdrowiska. Prawa miejskie od 1902 roku. Dawne dworki, kamienice secesyjne, zabytki architektury sakralnej, dawne grodzisko wczesnośredniowieczne. Uzdrowisko z ujęciem wody solankowej. Plaże nadmorskie, Trójmiejski Park Krajobrazowy. W czerwcu Dni Morza, w sierpniu (od 1961 r.)  Międzynarodowy  Festiwal Piosenki.


pomorskie

 


Hotel Grand Sopot


Hotel Europa

   

Hotel Sofitel Grand Sopot *****
ul. Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot
 

Rezerwacja hotelu w najlepszej cenie na naszej stronie:
 Sofitel Grand Sopot

szczegóły pod zdjęciami

Grand Hotel Sopot zbudowany w 1927 roku jako najbardziej wytworny hotel w Sopocie, zachwyca swoim wyjątkowym stylem i elegancją. Hotel położony jest nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, przy samej plaży, a jednocześnie w centrum miasta.

Pięknie odrestaurowane wnętrza dostarczają niezapomnianych wrażeń, a unikalny charakter hotelu tworzy 127 klimatyzowanych, komfortowych i eleganckich pokoi z widokiem na morze i na park. W hotelu znajduje się także przestronna restauracja "Art Deco", w której znajdą Państwo bogatą ofertę wyśmienitych dań typowych dla kuchni polskiej i międzynarodowej.
Podczas pobytu w hotelu warto skorzystać z różnorodnej gamy zabiegów rewitalizujących oraz upiększających. Zapraszamy również do skorzystania z krytego basenu, którego okna wychodzą bezpośrednio na pobliską piaszczystą plażę. Dodatkową atrakcją dla gości jest Kasyno gry.

Sprawdź dostępność miejsc i ceny na naszej stronie:
Hotel Grand Sopot
- szybka i bezpieczna rezerwacja online z dużym rabatem!

Sprawdź pozostałe hotele i apartamenty w Sopocie na: Hotele Sopot

 

Hotel Europa Sopot ***
al. Niepodległości 766, Sopot

Rezerwacja online hotelu w najlepszej cenie na:
Hotel Europa Sopot
Hotel Europa
leży przy głównej trasie Gdańsk - Gdynia - Sopot w centrum miasta. Hotel posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych o nowoczesnym wystroju wnętrz.

Hotel Miramar **
ul. Zamkowa Góra 25, Sopot

Sprawdź dostępność miejsc i ceny na: Miramar Sopot

Hotel położony jest w centrum Trójmiasta, około 200 m od morza. Dodatkową atrakcją jest AQUA PARK SOPOT (Park Wodny) znajdujący się około 20 m od hotelu.
Hotel dysponuje bazą noclegową dla 250 osób.

Hotel Villa Baltica ***
ul. Emilii Plater 1, Sopot


Szybka i bezpieczna rezerwacja hotelu na: Villa Baltica Sopot
Villa Baltica
położona jest tuż przy sopockiej plaży. Do Państwa dyspozycji oddano 33 pokoi, wśród których nie zabraknie dwupoziomowych apartamentów z niepowtarzalnym widokiem
na morze.

Sprawdź  Hotele Sopot

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015