NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo podkarpackie - powiat strzyżowski - gmina Frysztak - Stępina


gmina Frysztak

Wieś w gminie Frysztak, powiat strzyżowski. Położna na północ od Frysztaka, 2 km od drogi wojewódzkiej nr  988  Frysztak - Wiśniowa, Strzyżów. Podziemne fortyfikacje i schrony kolejowe z czasów II wojny światowej. 27-28 sierpnia 1941r. odbyło się tu spotkanie Adolfa Hitlera z Benito Mussolinim.


powiat strzyżowski

woj. podkarpackie

 

POD CHEŁMEM  
Gospodarstwo Agroturystyczne  - Irena Winiarska
Stępina 182; 38-125 Stępina
tel.
17 277 65 35;  665 211 859

pod.chelmem@poczta.onet.pl

Gospodarstwo POD CHEŁMEM zaprasza miłych gości na wypoczynek w ciszy, wśród zieleni i kwiatów w oddaleniu od dróg głównych, a nawet wiejskich zabudowań. Dojazd drogą asfaltową ze wsi Stępina w stronę Góry Chełm (za kościołem). Przygotowaliśmy dla Państwa 10 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z możliwością dostawek.
Kuchnia w pełni wyposażona do dyspozycji Gości pragnących przygotować sobie posiłek samodzielnie. Na życzenie Państwa - Gospodyni zapewnia pełne całodzienne wyżywienie, z ekologicznych produktów własnego gospodarstwa. Udział i nagrody w licznych konkursach agroturystycznych świadczą o kunszcie kulinarnym i wzorowym prowadzeniu gospodarstwa (wypieki pieczywa, ciast, przetwory itp.). Na miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie wyroby i przetwory, kupić miód i jajka. Do dyspozycji Gości piękny ogród z altaną do biesiadowania w każdą pogodę, jest miejsce na grill, ognisko, jest nawet ...armata, która czasem strzela na wiwat.
Organizujemy imprezy okolicznościowe (do 60-ciu osób).

  

Gospodarz poleca meble ogrodowe własnego wyrobu:
ozdobne ławki, huśtawki, krzesła, fotele ogrodowe.

 

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015