NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo podlaskie - powiat łomżyński - gmina Jedwabne - Szostaki


gmina Jedwabne

Wieś w gminie Jedwabne, powiat łomżyński. Położona na zachodnim brzegu Biebrzy, 1 km na północ od wsi Burzyn, 11 km na wschód od miejscowości Jedwabne. Dojazd drogami gminnymi z Jedwabnego i od drogi krajowej nr  64  Łomża - Białystok (skręt na północ za miejscowością Wizna - droga na Burzyn). Wspaniała przyroda związana z rozlewiskami Biebrzy. Wieś położona na wysokiej nadbrzeżnej skarpie - doskonałe widoki, idealne miejsce na wyprawy po Biebrzańskim Parku Narodowym, raj dla wędkarzy, grzybiarzy i wszystkich spragnionych ciszy i kontaktu z prawdziwą przyrodą.


powiat
łomżyński


podlaskie


 

MAMUCIA DOLINA
Gospodarstwo Agroturystyczne - Marek Dąbrowski
Szostaki 13; 18-420 Jedwabne
tel. 86 217 86 86;  606 650 386

m.dabrowski@mamuciadolina.pl

   www.mamuciadolina.pl

MAMUCIA DOLINA to niezwykłe miejsce, gdzie poza wygodnym noclegiem i doskonałą kuchnią młodzi gospodarze oferują bardzo atrakcyjne formy wypoczynku.
Noclegi to niekrępująco położne blisko siebie siedziby: DWÓR czyli budynek główny, położony na wzniesieniu, oferuje dwa pokoje dwuosobowe i apartament. Na tej samej posesji znajduje się Domek Ogrodnika i Domek Myśliwego. Wszędzie wygodne i przyjazne miejsca do spania z niezapomnianymi widokami z wysokiej skarpy na rozlewiska Biebrzy. Tu nawet z łóżka można obserwować życie łosi, o ile masz lunetę (jest na miejscu) i spisz przy oknie.

Na terenie MAMUCIEJ DOLINY znajduje się osada paleolityczna, gdzie możemy poznać życie naszych przodków z okresu kamienia łupanego.
Zapraszamy samotnych miłośników przyrody, rodziny z dziećmi
i zwierzętami domowymi, zorganizowane grupy, firmy, które pragną znaleźć atrakcyjne miejsce na spotkania integracyjne.

Specjalna oferta dla szkół - poznawanie życia człowieka pierwotnego, nocleg w szałasie i specjalne zajęcia; rozpalanie ognia bez zapałek, rzut prawdziwym oszczepem, strzelanie z łuku, przygotowanie dawnych potraw i wiele innych atrakcji.
Organizujemy bezpieczne spływy kajakowe, wypożyczamy rowery, udostępniamy wędki, zapraszamy na grzybobrania, pokażemy jak garnki lepiono, nauczymy wikliniarstwa. Zapraszamy do wspólnego pieczenia chleba, na przejażdżki konne, a nawet ..degustację nalewek.
To tylko fragment propozycji...
(szczegóły pod zdjęciami)

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY


 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015