NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com


Toruń

województwo kujawsko-pomorskie - Toruń

 

Miasto wojewódzkie liczące ok. 206 tyś. mieszkańców. Położone nad Wisłą u ujścia Drwęcy. Historia sięga VIII w. (grodzisko słowiańskie). Prawa miejskie od 1233 roku. Tu w 1466 podpisano pokój kończący wojnę trzynastoletnią. Miasto urodzin m.in. Mikołaja Kopernika i Samuela Lindego.  Unikatowy zespół urbanistyczny Starego i Nowego Miasta w 1997  r. wpisany na listę Światowego Dziedzictw Kulturalnego UNESCO, XIII wieczny, gotycki kościół Wniebowzięcia NMP, kościół farny Jana Ewangelisty z dzwonem Trąba Boża, inne znaczące zabytki architektury sakralnej, ratusz gotycki z elementami renesansowymi, mury miejskie z basztami i bramami, spichrze, planetarium, zabytkowe kamienice. Do Torunia prowadzą: droga krajowa nr  1  Chełmno - Aleksandrów, nr  10  z Lipna, nr   15  z  Brodnicy, nr  80  z Bydgoszczy.


kujawsko -
pomorskie

 


Hotel FILMAR


Hotel Gromada


Hotel Mercure Centrum

Hotel Filmar ****
ul. Grudziądzka 45, Toruń

Rezerwacja z rabatem do 60% ceny - sprawdź:
Hotel Filmar Toruń
Hotel Filmar jest największym i najnowocześniejszym obiektem wśród hoteli w mieście. Usytuowany w odległości 10 minut spacerem do Starówki, oddalony od zgiełku komunikacyjnego ścisłego centrum.

Hotel Gromada Toruń ***
ul. Żeglarska 10/14, Toruń

Rezerwacja hotelu w najlepszej cenie tylko na:
Gromada Toruń

Hotel Gromada
znajduje się w samym centrum Starego Miasta w Toruniu. Usytuowany jest on w trzech stylowych kamieniczkach. Posiadamy: 13 pokoi jednoosobowych, 29 pokoi dwuosobowych.
Więcej hoteli na stronie: Hotele Toruń

Hotel Mercure Toruń Centrum ****
ul. Kraszewskiego 1/3, Toruń

Sprawdź dostępność miejsc i ceny na naszej stronie:
Mercure Toruń Centrum

Hotel Mercure Helios Toruń
położony jest w centrum miasta w pobliżu zabytkowej toruńskiej Starówki. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę, telefon, radio, TV SAT i Pay TV.

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015