NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com


Wisła

województwo śląskie - powiat cieszyński - WISŁA

 

Miasto siedziba gminy w pow. cieszyńskim. Położone w Beskidzie Śląskim, u źródeł Wisły, na południe od Ustronia (droga wojewódzka nr  941 ) i na zachód od Szczyrku. Od 1962 - prawa miejskie. Ośrodek turystyczno-wypoczynkowy i sportów zimowych - miasto o charakterze uzdrowiskowym. Folklor górali beskidzkich - Tydzień Kultury Beskidzkiej, Muzeum Beskidzkie.

powiat cieszyński


woj. śląskie

 
   


Hotel POLONIA


Pokoje OLIMPIA

   
 

POLONIA **
Hotel - Restauracja
ul. Wyzwolenia 34a [Nowa Osada]; 43-460 Wisła
tel./fax 33 855 35 55; fax 33 855 33 05

polonia@jur-gast.wisla.pl    www.jur-gast.wisla.pl


szczegóły pod zdjęciami

Hotel POLONIA oferuje Państwu 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym,
telefonem i TV sat.  Są to pokoje 2 osobowe i apartament 2 osobowy z możliwością "dostawki". W cenę pokoju jest wliczone śniadanie. Rabat przy dłuższym pobycie. Ceny przystępne.
Szereg atrakcji oferujemy Państwu w naszym ogródku letnim, gdzie
w miesiącach wakacyjnych, organizujemy festyny z udziałem kapel czeskich, gdzie można także spróbować wyśmienitych dań z grilla.
Na szczególne życzenie, w ciągu całego roku, organizujemy ogniska, pieczenie prosiaka i inne imprezy towarzyszące jak kuligi,
przejażdżki ciuchcią lub bryczkami.
Organizujemy także wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, występy kapel góralskich, spotkania regionalne, paintball, zjazdy torem saneczkowym, wycieczki krajoznawcze i autokarowe z przewodnikiem oraz wyjazdy rekreacyjne na baseny termalne. Hotel jest także doskonałą bazą wypadową dla osób preferujących czynny wypoczynek. Stąd tylko kilkadziesiąt metrów do najbliższych tras zjazdowych i wyciągów narciarskich, a także krytego basenu
i kortów tenisowych.

 


 oraz Usługi Hotelowe
ul. Kopydło 111; 43-460 Wisła
tel.  603 794 702; tel./fax 33 855 32 72

kontakt@restauracja-olimpia.pl    http://restauracja-olimpia.pl/

Od ponad 35 lat prowadzimy Restaurację OLIMPIA, zapraszamy również do korzystania z naszych usług hotelowych.
Do dyspozycji Państwa 5 pokoi dwuosobowych, urządzonych komfortowo, z łazienkami, telewizją.
Nasi goście korzystają z osobnego parkingu hotelowego.
Restauracja OLIMPIA posiada 130 miejsc konsumpcyjnych, dodatkowo w okresie letnim 70 miejsc w ogródku. Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe; wesela, chrzciny, komunie, rocznice, sylwester, a także spotkania biznesowe. Zajmujemy się również cateringiem oraz obsługą różnych imprez w terenie.
Gwarantujemy wysoką jakość serwowanych potraw, miłą i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Serwowane przez nas dania to nie tylko specjały regionalnej kuchni takie jak golonko po beskidzku z zasmażaną kapustą, kwaśnica, czy kita w kapuście, ale również wiele innych przysmaków w tym szeroki asortyment potraw jarskich.
W okresie zimowym zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami z pochodniami dolinami Wisły. W trakcie przejażdżki oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek, gorący napitek a po kuligu kolację przy palącym się kominku i kapeli góralskiej.

 
     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015