NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348   500 438 058


123noclegi@gmail.com

województwo małopolskie - powiat gorlicki - gmina Uście Gorlickie - Wysowa-Zdrój


gmina

Uście Gorlickie

Wieś uzdrowiskowa w gminie Uście Gorlickie w powiecie gorlickim. Położona w dolinie rzeki Ropy - lasy bukowo jodłowe. Znane uzdrowisko i ośrodek turystyczny Łemkowszczyzny Zachodniej, liczne szlaki do turystyki pieszej rowerowej i konnej w najwyższe pasma Beskidu Niskiego. Liczne sanatoria (leczenie chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerek, anemii), domy wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne. Rozlewnia wód "Wysowianka" na bazie wód (szczawy wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowe oraz węglowodanowo-sodowo-wapienne), park zdrojowy, dwa wyciągi narciarskie. W pobliżu jez. Klimkówka (12 km). Zabytki architektury sakralnej, cerkwie, kościoły, wspólnota Zielonoświątkowców, cmentarze wojenne z okresu I wojny światowej. Przejścia graniczne na Słowację.


pow. gorlicki


woj. małopolskie

 


JULIA - Agroturystyka
Wysowa 114

 

JULIA 
Gospodarstwo Agroturystyczne
Julia i Mikołaj Prokopowicz
38-316 Wysowa-Zdrój 114
tel.
18 353 20 20

prokopowiczjulia@wp.pl    www.julia-wysowazdroj.pl

JULIA to Pani domu i ..dom na wzgórzu wśród zieleni i kwiatów z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na całą południową panoramę Wysowej z jej zalesionymi wzgórzami i ciekawą zabudową.
Dla Gości cały dom z trzema pokojami 4-osobowymi i dwoma pokojami 2-osobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę i lodówkę. Na miejscu w pełni wyposażona kuchnia oraz pokój wypoczynkowy z telewizorem.
W ogrodzie wiata z miejscem na ognisko, do biesiadowania przy każdej pogodzie, a także małe łowisko pstrąga. Gospodarz zaprasza na wycieczki krajoznawcze, a gospodyni organizuje imprezy plenerowe podając dania z ryb, dziczyzny oraz regionalne.

   

 

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015