NOCLEGI W POLSCE

22 258 33 12   501 153 348  

,
123noclegi@gmail.com

województwo opolskie - powiat krapkowicki - gmina Gogolin -  Zakrzów 

Wieś w gminie Gogolin, powiat krapkowicki. Położona ok 4 km na wschód od Gogolina, nieco na północ od autostrady  A4  (dojazd ulicą Mickiewicza) i 1  km na południe od drogi wojewódzkiej  409  (Gogolin - Strzelce Opolskie) - dojazd ul. Szkolną. Ruiny XIV wiecznego zamku templariuszy. Sołtysem wsi jest Siegmund Dransfeld, obywatel Niemiec pochodzący z Westfalii, który przywrócił do dawnej świetności Pałac. opolskie

 ul. Stawowa 9, Zakrzów; 47-330 Zdzieszowice
tel.
77 439 84 73
info.recepcja@palaclucja.pl        www.palaclucja.pl

szczegóły pod zdjęciami

Pałac Łucja, znajduje się w Zakrzowie niedaleko miejscowości Gogolin.

 Ulokowany jest w malowniczej okolicy, w pięknym parku nad wiejskim stawem, okolica ta swym urokiem zachęca do spacerów.


Dodatkową atrakcją są ruiny XIV wiecznego zamku.
Obiekt znajduje się w poniemieckiej rezydencji z 1845 roku, która została wyremontowana na potrzeby hotelu i restauracji z zachowaniem pierwotnego stylu. Oczekuje na Państwa 25 komfortowo urządzonych pokojów.


Do dyspozycji oddajemy Państwu pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe,
jak i rozległe apartamenty.
Na I piętrze znajduje się 10 pokoi o niepowtarzalnym stylu.
Na II piętrze znajduje się 15 pokoi. Są to pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pokój szczególny, który należy wyróżnić to apartament 2-pokojowy Black&White dla czterech osób.


Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w luksusowe meble dębowe, wygodne krzesła i łóżka ze specjalnymi zdrowotnymi materacami.
Standardem pokoi jest klimatyzacja, telefon, bezpłatny dostęp do internetu, 32-calowy telewizor z kanałami telewizji naziemnej cyfrowej i analogowej,
sejf oraz minibar.

 

Zapraszamy do stylizowanej restauracji, gdzie poczujecie Państwo atmosferę XIV-wiecznego, uroczego zamku. Specjalnością restauracji jest polska, śląska i niemiecka kuchnia. Dysponujemy nowoczesnym barem VIP wyłącznie dla gości hotelowych połączonym z tarasem widokowym. Obok znajduje się sala konferencyjna, w której możliwe jest organizowanie szkoleń, seminariów, konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez rodzinnych i okolicznościowych.


Gościom udostępniamy również darmowy parking przy obiekcie.

 

 

     

© wszelkie prawa do zdjęć, tekstów, danych i układu graficznego  - zastrzeżone ©LEWMARK 2007 - 2015